logo


Home O projektu
Cíle projektu PDF Tisk Email
     Hlavním cílem projektu je pokračování dlouhodobé spolupráce škol při zvyšování kvality vzdělávání, která  byla zahájena v okamžiku, kdy se školy staly členy sdružení Svět vzdělávání - síť místních center celoživotního vzdělávání. Již v minulém programovacím období 2004 - 06 spolupracovaly v projektech "Rozvoj dalšího vzdělávání na středních a vyšších odborných školách Moravskoslezského kraje" a "Tvorba modulárních programů dalšího profesního vzdělávání v oblastech svařování a obrábění na CNC strojích". Své zkušenosti z těchto projektů pedagogové použijí při tvorbě výukových materiálů pro denní studium.
    
     V projektu Spolupráce technických škol si každá ze škol  vybrala určitou oblast školního vzdělávacího programu s cílem vytvořit a poskytnout ostatním školám kvalitní a moderně zpracovaný výukový materiál, který pomůže implementovat školní vzdělávácí programy do výuky.
    
     V první fázi projektu se učitelé partnerských škol účastní odborných seminářů s ukázkami moderních metod výuky a rozhodnou o vhodné podobě těchto materiálů.
 
     Druhá fáze má hlavní cíl dokončení tvorby vzdělávacích materiálů a jejich pilotní ověřování na všech zapojených školách. Cílem této fáze je ověření materiálů  přímo ve výuce.
     
     Třetí fáze je ve znamení dokončení interní a externí evaluace vzdělávacích materiálů a následného zpřístupnění těchto materiálů prostřednictvím internetového portálu. Cílem je vzdělávací materiály případně upravit dle výsledků evaluace a poskytnout k využití ostatním středním školám.
Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2009 13:18
 

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, phpmyadmin. Valid XHTML and CSS.